Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg 2012-ben pluszba még...

Tényleg 2012-ben pluszba még valamilyen természettudományi tantárgyból is érettségizni kell?

Figyelt kérdés
Ez akkor azt jelenti, h nekem is , aki 10-es vagyok, vagy csak azoknak kell elsőnek, akik 2012-ben lesznek 9-esek?
2010. jan. 9. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is halottam erről, tizedikes vagyok, bár nálunk ez nem lesz gond fizika szakos suliban...
2010. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Előző válaszoló sokat segített:DDD

Arra vonatkozik, aki 2012-ben fog érettségizni.

De végül is nem pluszban, mert eddig is 5 tárgyból volt kötelező, most is 5 tárgyból lesz kötelező. Annyi a különbség, h a választható tárgynak természettudományi tárgynak kell lennie.

2010. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem döntötték el, ha így lenne, már hivatalosan bejelentették volna, nem pletykaszinten terjedne. Két év átfutási idő erre nem elég.
2010. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám,de szívás. Gondoljatok bele. Általános iskolában összevonják a természettudományi tárgyakat,utána meg kötelező abból érettségizni. Hol itt a logika? Jó,hogy nekünk anno még nem volt ilyen.
2010. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam.:(
2010. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem amúgy egyáltalán nem baj, jó ötletnek tartom. De mondjuk ehhez az kellene, h ne legyen ennyire szánalmas színvonalú a természettudományi tárgyak oktatása. Ha nem bírják rendesen tanítani, akkor h várják el, h a diákok abból érettségizzenek?
2010. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi megy a plusz!
2010. jan. 9. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz ilyen még 2012-ben, annyi lesz, hogy választani kell egy természettudományi tárgyat, ahol a jegyet nézik majd.
2010. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, megy a plusz!
2010. jan. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!