Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem Villamosmérnöki...

Óbudai Egyetem Villamosmérnöki mellett diákmunka nagyon húzós egy olyan embernek aki nem kimondott matekzseni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 19:57
 1/2 qqcska123 ***** válasza:
Igen, ott nagyon kell a matek!!!
2014. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első félévben tudsz vállalni valamit rugalmas beosztásban, ott még nem lesz sok tárgyad. Én nem tanultam valami sokat, és így is a kreditindexes átlagom 3,6 lett, amivel kaptam 23e ösztöndíjat.

Második félév sokkal keményebb lesz, ott max. valami programozói munkát érdemes vállalni hétvégén, mert annak értelme is van és jól is fizet. Szóval tanuld nagyon a programozást, mert a legnehezebben teljesíthető tárgy is a prog.

Harmadikat még nem tudom, azt majd szeptemberben kezdem én is.

2014. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!