Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a BGF KVIKre ami...

Felvettek a BGF KVIKre ami 2ik helyen volt jelőlve, első helyen a BGF KKK Nemzetközi tanulmányok volt 26O min. Ponttal ahova szeretnék menni és 3O4 pontom van tehat elmeletileg siman bejutnék rá, de a pontszámnál Oát mutat. Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
továbbá a BGF KKK nemzetközi gazdalkodás szak alatt irja hogy besorolást nyertem, az mit jelent?

2014. júl. 25. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az, hogy a BGF KVIK-re volt elég pontod, a BGF KKK nemzetközi tanulmányokra pedig nem. Merthogy szakonként eltérően számolnak.

Merthogy utóbbi esetén a pontszámítás módja:

kettőt kell választani: magyar nyelv és irodalom v. matematika v. társadalomismeret v. történelem v. egy idegen nyelv(18)


ÉS EZ A LÉNYEG: (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)


Ha nincs egy emelted sem, akkor a nemzetközi tanulmányok szakra a jelentkezésed eleve nem is volt érvényes. Ezért a 0 pont.

2014. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
emelt angoloztam csak ezért !
2014. júl. 25. 00:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden feltétel teljesült, akkor meg azért nem vettek fel annak ellenére,hogy elég pontod volt, mert a többiek, akik szintén első helyen jelölték meg, (sokkal) több pontot értek el, mint te és így te már nem fértél bele a keretbe.
2014. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de a pontszámnál 0-át mutat."


Belépsz felvi.hu-ra, a profilod > én felvim résznél a bővebbenre kattintasz, majd ott megint a bővebbenre, ott látod a pontszámítást.

2014. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy az emelt angolod nem érte el az 50%ot, ekkor pedig nem minősül emelt szintű érettséginek.
2014. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!