Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyiket választanátok a...

Ti melyiket választanátok a helyemben? BKF turizmus-vendéglátás vagy pedig OKJ- ápoló?

Figyelt kérdés
Mindkettő érdekel ezért nem tudok dönteni. Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni külföldön?

2014. júl. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ápolóra amíg világ a világ szükség lesz,azonnal kapsz bárhol munkát.

Ez az előnye!

Hátránya... néha mocskos a meló,emelgetni kell,stb. kevés a pénz.(bár ez is függ attól hogy hol dolgozol..)

2014. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én mind a kettőt elvégezném! :) Elöszőr BKF majd utánna az OKJ-s. :))
2014. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ápoló, de akkor már miért nem jelentkezel egyetemi képzésre?:)
2014. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem jelentkeztem, mert sajnos biológiából nem érettségiztem. Már nem lett volna rá elég időm felkészülni.
2014. júl. 26. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gond, bkf-n van pótfelvételi!

Nem baj ha turizmuson nincs, jelentkezel másra, felvesznek és utána át jelentkezhetsz turizmusra!

Illetve nem tudom ide lehet-e, és azt se, hogy most milyen pótfelvételikre lehet jelenleg.


De én tavaly például mozgóképkultúra és médiaismeretre jelentkeztem pótfelvételin, mivel sehova nem vettek fel, 240 pontot se értem el, tudom szégyen...

Az érettségi eredményét itt nem nézték, egy külön szóbelin és írásbelin kellett a max 400 pontot összegyűjteni.

Mivel sikerült, így utána átjelentkeztem kereskedelem és marketingre. A kettőnek semmi köze egymáshoz, de az iskola próbálja feltölteni az üresen marad helyeket, ilyen módszerekkel.

Szerintem idén is van ilyen lehetőség, hajrá ;)

2014. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Turizmus-vendéglátásra felvettek. Az előző hozzászóláshoz írtam,hogy miért nem jelentkeztem ápolónak. :) Esetleg tudnál véleményt mondani a BKF-ről?
2014. aug. 4. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a BKF-et választottam volna, sőt, azt is választottam :) most pótfelvételizek turizmus-vendéglátásra :)

Sajnos a suliról nem sokat tudok (még), eddig csak a nyílt napon voltam.

Egyébként ha esetleg külföld is szóba jöhet Nálad, akkor mindkét lehetőség jó lett volna.

N25

2014. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!