Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen irányban...

Szerintetek milyen irányban mehetnék továbbtanulni? Matek és francia OKTV-n voltam második fordulós, ez utóbbiból nyelvvizsgám van, matekból első, fizikából hatodik díjas lettem a megyei versenyen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én francia OKTV döntős voltam anno, matek meg 5ös volt suliban, de neked biztos jobban megy ha versenyeket is nyersz. Én most Corvinusra járok Pénzügy és számvitel alapszakra, és csak ajánlani tudom minden szempontból. A francia segít a felvételiben, a matekkal meg jól el tudsz boldogulni, meg a többi matekos tárggyal is. Ezen kívül pedig a diploma értéke nagyon jó, és ezt nem arcoskodásból írom. Mesterképzés után kapkodnak az itt végzettekért, és jó fizetésekre is lehet számítani. Remélem tudtam segíteni valamennyit.
2010. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!