Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek! Hogyan tovább?

Felvettek! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja postán küldik az infókat, valaki meg,hogy email-ben..akkor most mi az igaz? Parázok,hogy lemaradok valamiről..

Mi az a besorolási döntés? És mit küldenek majd postán? Segítsen légyszíves valaki!


2014. júl. 26. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem?

Tavaly a ponthatárhúzástól számított egy héten belül küldték az e-mailt, ami tartalmazta a Neptun kódot, a Neptunban pedig a besorolási döntést.

Nem fogsz lemaradni semmiről, keresd meg a szakod gólyacsoportját, ott mindenre meg fogod kapni a választ a felsőbbéves segítőktől.

2014. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én email-be kaptam meg a kódokat, már tegnap, de ne parázz, más is írta, hogy ez meglepően gyors volt, és még rengetegen csak később kapják meg.

Ha nem leszel koleszos, akkor most még nem nagyon kell semmivel sem foglalkoznod, max tanulj, hogy ne kelljen extra tárgyakat felvenned.

2014. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 héten belül jön az okt.hiv. a levél h felvettek, meg sulitól is jön külön egy vastag boríték, amibe mindne le lesz írva...
2014. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy majd jön egy levél a sulitól. Ebbe a levélben lesz a neptun kód, a koleszról, a suliról, általános dolgok.

Még nekem sem jött meg ez a levél, de szerintem a jövő hét elején várható. Nyugodj meg, nem maradunk le semmiről sem! :)

2014. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!