Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még nincs gyerekem, de 5....

Még nincs gyerekem, de 5. -től matematika vagy inkább fizika esetleg ami nem valószínű elektronika tagozatos iskolába akarom járatni. Pesten van-e ilyen iskola? Vagy Nagykáta/Cegléd környékén?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hű.

Attól, hogy most van, korántsem biztos, hogy 10 év múlva is lesz...

2014. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen helyek, ráérsz akkor keresni, amikor harmadikos lesz.
2014. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tgeenay ***** válasza:
Neked ne is legyen gyereked.Mi az ,hogy te oda akarod járatni? Neki is lesz saját akarata!!!
2014. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ezaz kedves kérdező. Egyrészt több mint 10 év sok idő, addig minden változhat, másrészt mi az, hogy oda AKAROD járatni? És ha a te gyereked nem akarja, nem érdekli majd az ilyesmi, hanem egyszer irodalmár vagy orvos akar lenni? Az erőszakos felkészítés, hogy a gyerek egy adott irányba menjen bizonyítottan lelki sérüléseket okoz a gyerekben.
2014. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg sem született, de már tudod, hogy mihez lesz tehetsége, mi fogja érdekelni? :D
2014. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Igaz, hogy még nem lehet tudni, milyen irányban fog érdeklődést mutatni a még meg sem született gyermek, de 3,4,5 -tel vitatkoznék: egy 6-11 éves gyereknek a szülő joga és kötelessége a lehető legjobb taníttatás helyét, módját megválasztani.
2014. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7-es, igazad van, a szülőnek joga van megválasztani az iskolát, ahová a gyerekét járatni akarja. Ahhoz viszont nincs semmi joga, hogy a gyerek érdeklődése vagy képességei ellenére döntsön. Természetesen én is a legjobb iskolába fogom vinni a gyerekem, de ha ő inkább olvasni szeret majd vagy elragadja a biológia, nem fogom matematika tagozatos osztályba küldeni. Egy szülő sem határozhatja meg, hogy miben lesz tehetséges a gyereke és mi iránt érdeklődik majd...
2014. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt az én családomban majd hogy nem mindenki gép és vagy villamos ipar irányába vonzódott, most fogok majd egyetemre menni, (villamosmérnök) apámat már most túll tanultam, ő is ezt szerette volna viszont én is szeretném ha a fiam tőllem is többet tudna majd. Ezért is szeretném ha folytatná a hagyományokat, de ha ő tényleg gyerek korába mondókákat fog tanulni, vagy zenélni fog, esetleg a biológia fogja érdekelni stb akkor már akkor abba az irányba fogom küldeni. Én meg politikus szerettem volna lenni, mégis ide vonzott a szívem, de ez nem jelenti azt, hogy a településünkön nem fogom magam jelöltetni... Szóval aki veszekedni akar az inkább ne is írjon.
2014. júl. 26. 20:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem gyerek koromban vagy autót építettem legóbol/fémépítőből, volt elektronika és elektrotechnikai játékom is, innen már csak láthatta az apám, hogy mi érdekel engem. Szóval csak csak én is látni fogom majd, hogy miből erősebb és mire készíttessem fel.
2014. júl. 26. 20:37
 10/13 Tgeenay ***** válasza:
76%
Ne is várj mást ha csak egy töredékét írod le a valóságnak.Az eredeti kérdésből ezt lehetett leszűrni.
2014. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!