Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még nincs gyerekem, de 5....

Még nincs gyerekem, de 5. -től matematika vagy inkább fizika esetleg ami nem valószínű elektronika tagozatos iskolába akarom járatni. Pesten van-e ilyen iskola? Vagy Nagykáta/Cegléd környékén?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, így érthető, de a kérdésedből egyáltalán nem ez jött le... Egyébként meg még azon is korai gondolkodnod, hogy mi lesz a gyereked neve, nemhogy azon, hogy hová fog járni. Lehet, hogy 10+ év múlva nem is itt fogsz élni, lehet, hogy nem lesz ilyen iskola, hiába írjuk, hogy most van. Szóval nyugi. Annak a gyereknek túl kell élnie először azt, hogy megszületett, aztán bölcsőde- és óvodaválasztáson kell agyalni. Az persze elég samszos, hogy a gyerek is abba az irányba megy majd, mint te, mert nem véletlenül vannak orvosgenerációk. De tudok olyat is, hogy anyuka orvos, apuka irodalmár, gyerek meg informatikus mérnök.
2014. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jobb lenne, ha a helyesírást gyakorolnád inkább.
2014. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mi lesz akkor, szerintem meg érdemes tervezni.

De ez megint privát dolog. Viszont én magamból tanultam, hogy ami megy a gyereknek azt már fiatalon kell támogatni, sokkal könnyebb lenne neki is, nem 20on évesen mint én kezdtem el "tanulni" hanem már akkor 10 éves korától tolni, hogy könnyebb legyen neki.

2014. júl. 27. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!