Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akiket felvettek fizika...

Akiket felvettek fizika szakra (elsősorban ELTE érdekelne) milyen eredményeitek voltak? Miből emelteztetek? Mennyire tartjátok jónak magatokat fizikából/matekból?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most fogom kezdeni... Ttk fizika

Emelt matek, emelt fizika, emelt angol.....

Egy évig jártam eltere előkészítőre ahol sztem nagyon jól felkészítettek és szinte ingyen voltxD

2014. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És miért csináltál ennyi emeltet?
2014. júl. 27. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az angolt a nyelvvizsga miatt

A matekot meg a fizikát a sok pont miatt tudod emelt plusz 50 így egyből lett 100 tobbletpontom

2014. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok,nem semmi teljesítmény!És egy 1-10-ig terjedő skálán mennyire voltak nehezek?
2014. júl. 28. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egész éves munkám, a kitartás az olyan 7-8 mert szerdán és csütörtokon reggel 6kor keltem és este 10kor értem haza mert az elokészitő miatt fehérvárról pestre kellett járnom, de nagyon élveztem!

A vizsgák meg (az elokeszito miattxd) nem voltak olyan nehezek. A matekra egy év alatt felkeszultem es a szobeli hibatlan igy osszesbe 86%

Szal a vizsgak olyan 8 a 10bol

2014. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!