Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz lesz a biosz,...

Nagyon nehéz lesz a biosz, föci, fizika, kémia?

Figyelt kérdés
Most megyek 7.-be és őszintén elmondom, be vagyok parázva az új tantárgyaktól:oo Nehezek lesznek, mert szín ötös tanuló vagyok, de az új tantárgyakról semmit sem tudok milyenek lesznek, esetleg a bioszról:// Ezeknél szigorúbbak lesznek a tanárok? HELP!!!

2014. júl. 23. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

figyelj, én most érettségiztem, és a matek, fizika, kémia nem a szívem csücske volt :D mindegyikből 2-es voltam. Bioszból 3-mas. 2-esre tuti meg tudod csinálni.

Sőt, ha tényleg ilyen szorgalmas vagy, akkor főleg nem lesz gond :)

2014. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ja és a föci az szerintem könnyű, 4-es mindig megvolt nekem, az volt a választott tárgyam érettséginél :D
2014. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Na a föci az nagyon könnyű lesz városok ,tájak,kulturák 4 voltam belöle :) a fizikábol 5 (de csak mert puskáztam ÖN erővel 4 voltam ) kémia 4 voltam de nem értetem ionok meg olyan egyenletek vááá....de ha figyelsz leirod bemagolod nem lesz gond és BIOSZ annyira de annyira utáltam 4 lettem de utáltam az emberi test borzalom az állatokkat 5 perc alatt meg tanultam 7 ben de 8 az emberi test nem ment 2-3 ora kellet hozzá hogy 1 anyagot megtanuljak am ha jo tanárt kapsz az is sokat számit nekem a fizika tanárnál mindenki kitűnő lett érdekes modon bioszrol ne beszéljünk nem tudtot normálisan magyarázni a kémia se viszont a föci tanárnál minden orán irtunk dogát de ugy magyarázot hogy ha figyeltél 5 et kaptál és nem is kellet tanulnod otthon szoval egyén függő :)
2014. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Ha szín ötös tanuló vagy, hidd el nem lesz gondod ezekkel az uj tantargyakkal:)
2014. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz nehéz, pláne ha színötös vagy. Én nem voltam és most sem vagyok nagyon jó tanuló, pláne nem kitűnő, de a 4-5 jegyeim voltak és vannak. A földrajzot nagyon nem szeretem, de ettől függetlenül tanulom, de nem olyan nagy kedvvel. Nehezebben is marad meg, de mindig sikerült 4-esre. 7.-ben én is úgy emlékszem, hogy csak nagy vonalakban volt szó ilyenekről, városok, kultúrák, bár lehet, hogy keverem. Én Magyarországra emlékszem, de lehet, hogy az 8. évben van... A fizikát és a kémiát utáltam általánosban. Mondjuk lehet, hogy csak a tanárok miatt. Mindkettőből 3 és 4 között ingadoztam, de mindig sikerült megszereznem a jobbik jegyet. Ezek sem érdekeltek igazán és nem is nagyon értettem őket. Fizikán és kémián nem nagyon magyarázták a dolgokat és nem vagyok szuper matekos, de szerintem jobban ment volna legalább a fizika. A bioszt viszont nagyon szerettem, érdekes volt és nagyon korrekt tanárunk volt. Mindig lediktálta az anyagot, vagy nyomtatott lapokat és kiosztotta, hogy tanuljuk meg és csak ezt kérte tőlünk számon. Persze, rendesen leadta az órát és beszéltünk is az anyagról. Nem szeretem az ilyen csűrt-csavart kérdéseket, amiket csak azért írnak így le, hogy szívassák a gyereket. Nekünk a magyartanárunk volt ilyen, képes volt 3-4 sorban megkérdezni, hogy mikor született a költő meg rejtvényeket, táblázatokat, labirintusokat csinált és eltelt az óra azzal, hogy ezekkel szórakoztál ahelyett, hogy simán leírod amit, tudsz. Élmény lehetett javítani is... Ezt nagyon utáltam, de amúgy a legtöbb tanárral nem volt bajom. Ez tanártól függ, csupán a tantárgy miatt nem lesznek szigorúbbak.
2014. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem szigorúbbak, ez tanár függő. Például a kémiatanárunk nagyon szigorú még köhögni se merünk, levegőt is csak nagyon halkan lehet venni. Amúgy nem szeretem a kémiát. A hetedikes viszont nem olyan nehéz. A biosz nagyon jó csak állat- és növényvilág, tájak, ennyi. A 8.-os biosz rosszabb. A fizika az elején nagyon könnyű félév után lesz egy kicsit nehezebb de nem vészes. A föcivel elfogult vagyok, mert nagyon szeretem, és az egyik legkönnyebb tantárgy. Olyan tanárunk van aki nagyon jól elmond mindent, de egy kicsit szigorú is. Nem lesz nehéz a hetedik. Én hetedikben mentem át másik suliba, de egy hónap után megszoktam. Ha ugyanott maradsz minden olyan lesz mint hatodikban, csak lesz egy pár új tantárgy, amiktől nem kell félni.
2014. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ha bármi más kérdésed van írj nyugodtan. ;)
2014. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A földrajz nagyon jó lesz! Szerintem élvezetes tantárgy, en imádtam tanulni, bár lehet, hogy az élményhez a tanár jelenléte is hozzáadott. Ki tudja, talán ez az oka annak, hogy földrajz-történelem tanárszakra jelentkeztem :)
2014. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Kémia: szerintem nem nehéz..:) csak meg kell érteni! Semmi megpróbáltató nincs benne! Persze erre a tantárgyra is kell időt szánni...

Biológia: ez a tantárgy egyáltalán nem nehéz..:D ..ehhez is kell némi idő! ...Ha bejönnek az új tantárgyak nem javaslom hogy belekezdj bármibe is mert nem lesz rá időd! ..(nem kötelező megfogadni ezt a tanácsot de hidd el így van)

Fizika: erről se tudok többet mondani csak azt hogy ezt is meg kell érteni..figyelni kell..nem könnyű..de szorgalommal mindent elérhetsz :) ...Olvastam hogy milyen gyenge volt az átlagod...egy kicsit jobban bele kéne húznod! A hetedik félév beleszámít már a tovább tanulásba..legalább egy 3-od lehet több nem..(persze ha egysincs az mégjobb) ..ha csak egy 3-od lesz akkor felvesznek a *gimnáziumba* ..persze ez is az iskolától függ...

Földrajz: ...(viszonylag könnyű..) :)


/Remélem tudtam segíteni/

2015. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ebben az évben volt már mind a négy tantárgy és mindegyikből ötös lettem:) a kémia volt szerintem a legjobb, csak egy hármasom volt egész évben, és a tanár is jófej:) a legnehezebb ezek közül szerintem a biosz... Nemtudom hogy miért, azt annyira nem szeretem:D a fizika meg föci sem volt vészes szerencsére:) köszönöm a válaszodat, és neked milyen volt?:)
2015. júl. 2. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!