Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok/Kémia emeltezők! Ti...

Orvosisok/Kémia emeltezők! Ti mivel kezdtétek a felkészülést az emeltre?

Figyelt kérdés
Tehát gondolok itt egyformán középszinten fontos és elengedhetetlen fogalmakra és képletekre. Azért érdekelne mert most vagyok 11-es és szeretném időben megkezdeni a felkészülést az orvosira.

2014. júl. 27. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
villányi könyvét kell oda-vissza fújni, meg az ötösöm lesz kémiából kiszámolni mindent, ha ezzel kész vagy előző évi érettségiket nézegesd és menni fog, sok sikert :d
2014. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg, rengeteg gyakorlással. TÉnyleg, nincs más út, napi rendszerességgel 1-2 órát bele kell ölni. Ha minden nap megcsinálsz 3-4 számolást, oké leszel. Ha nem megy, keress tanárt, aki "kényszerít".


Tudom, kemény a napi 1-2 óra, de a kémia is kemény, és hidd el, az orvosihoz képest ez semmi.

2014. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most leszek végzős. Elméleti tankönyvnek a mozaikos kémia tankönyveket ajánlanám, azt oda vissza kell fújni. Emellett ötösöm lesz kémiából és Villányi feladatgyűjtéményét a kétszintű érettségir. Ha fakultációt veszel fel emelten akkor készülj fel hogy ezt már komolyan kell gondolni. Az én csoportomban kettesek is vannak, márpedig az kevés egy emelthez. Én ötös voltam de ez semmit nem jelent, szeptembertől járni szeretnék különtanárhoz.
2014. aug. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!