Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki ha nem megyek gólyatáborba?

Ciki ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés

lefognak nézni emiatt ? :S

bme-gtk amúgy.



2014. júl. 27. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt valakit le fognak nézni! Csak majd senkit sem fogsz ismerni a szakon. De ha nem akarsz, akkor ne menj. :)
2014. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem. A BME-s gólyatáborok amúgy is eléggé röhejesek.
2014. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lenézni nem fognak, csak te nem fogsz senkit ismerni, kicsit hátrányban leszel beilleszkedés szempontjából. A gólyatábornak az egyetlen egy célja, hogy megkönnyítse a beilleszkedést, megismered a leendő csoporttársaid, akikkel X évig együtt leszel, és akik évről-évre segíteni fognak neked a vizsgákban. Ezért célszerű mielőbb kiépíteni a társas kapcsolataid, amire tök jó lehetőség a gólyatábor. Sokan tévhitben élnek, mikor azt hiszik, hogy "jaj ott alkoholizálni kell, pedig én nem iszok", de ez nem így van. A mi táborunkban is volt, aki nem ivott, az max nem vesz részt az ivós játékokon, azt annyi, attól még barátkozni ugyan úgy tud.
2014. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy elkéstél-e már a jelentkezéssel, de még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy érdemes elmenned, mert nem fogod megbánni. Az enyémre én sem akartam, mert nem ismertem senkit, aztán beugrott, hogy hoppá, hát senki nem ismer senkit... ebben pont ez a lényeg. Nem úgy mész oda, hogy egyedül vagy, mivel mindenki "egyedül van", így egymásra vagytok utalva, ergo nem lesztek egyedül... a seniorok meg gondoskodnak arról, hogy senki ne unatkozzon. Jó buli, tuti nem bánnád meg, csak eleinte fél tőle mindenki, aztán úgy jön vissza, hogy basszus de jó volt.
2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Én sem voltam, többen mondták, hogy a játékok megalázóak voltak, nem volt józan pillanat, szervezetlen volt, és drága. Közölünk 90% nem volt, nm éreztem hátrányt, hogy kihagytam
2014. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én sem voltam, és gond nélkül be tudtam illeszkedni. Facebook csoportba viszont érdemes csatlakozni, ha van.
2014. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk elég gáz volt, igaz már 5 éve. Azóta már a mestert is befejeztem, és azok közül az emberek közül, akik mintatanterv szerint végeztük el a sulit (kb. 10%), én voltam az egyetlen.

Minden játék az ivászatról, meg a vetkőzésről szólt, és ha valamit nem akartál elvállalni, nem lehetett azt mondani, hogy nem.


Szóval én megbántam. Másrészről nekünk a kar kb. 6-7%-a jár az én szakomra (SZTE-TTIK), tehát azokat az embereket soha többet nem láttam utána.

2014. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én sem mentem el, és nem bántam meg. Én is hallgattam másoktól előtte , hogy lemaradok, fontos infókról, ott ismerem meg az embereket...blablabla. És ez egyáltalán nem így van és nem te leszel az egyetlen, aki nem lesz ott. Beilleszkedéssel nem volt semmi problémám, utólag összebarátkoztam az emberekkel, semmi hátrányom nem lett az egészből.
2014. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkozok,hogy mi legyen :/
2014. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el és nem bántam meg (semmi kedvem nem volt végignézni, ahogy pár korty után mindenki kivetkőzik magából, és ahhoz sem, hogy olyanra próbáljanak kényszeríteni, amit nem akarok megtenni), másfelől egyetemen senkit nem érdekel, hogy te mit csinálsz. Eleve semmi garancia arra, hogy több féléven keresztül is ugyanazokkal az emberekkel leszel együtt, akiket ott a táborban megismertél.
2014. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!