Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fogorvosin mennyi időm lesz a...

Fogorvosin mennyi időm lesz a tanuláson kívül másra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen ismeretlen nekem ez a helyzet, senkim sem járt orvosira. De engem meg érdekel. Viszont kicsit tartok attól, hogy semmi másra nem lesz időm. Van barátom 1,5 éve, szeretném ha jutna rá is időm. Tapasztalatok?


2014. júl. 28. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg, melyik egyetem. En Se-Fokra jarok, arrol tudok meselni.
2014. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pedig a DE-FOK-on leszek 3. éves, én arról tudnék mesélni. Első 2 évet kell "túlélni", az tényleg nagyon necces, de hálistennek itt előre tudod a demoid időpontját, nem váratlanul ér, így tudsz készülni rá. Nálunk pedig a vizsgáid nagy részét, ha szorgalmas vagy, évközben ki tudod váltani. :)
2014. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második: Nagoyn aranyos vagy, hogy válaszoltál!! :) De én SE-re megyek, és az első válaszolóval már beszélgettem róla :)
2014. júl. 28. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitartást neked, szükség lesz rá! :) Üdv Debrecenből! :)
2014. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!