Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem gépészmérnök...

Miskolci Egyetem gépészmérnök levelezőre vettek át, de nem találok róla semmi információt (órarendek, követelmények stb. Honnan informálódjak?

Figyelt kérdés

Első évet nappalin csináltam végig,2 tárgyból nem tudtam levizsgázni,de azok miatt nem csúszok.A kérdésem,hogy a levelező képzéssel kapcsolatban,honnan informálódjak? Ugyanis se a kari honlapon,se a tanszéki honlapokon nem találok kb.semmit,mintha nem is lenne ilyen képzés..


Az se tudom,milyen gyakran kell majd bejárnom,meg,mennyiben mások a követelmények, mások-e a tanárok mint nappalin.. szóval semmit.


Ha valaki tud,nagyon megköszönném ha segítene!



2014. aug. 1. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gépész honlap, oktatás, alap..., levelező. Az órarend később kerül fel.
2014. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,az volt a legelső amit megnéztem,csak nem volt semmi ott, de akkor ezek szerint várhatom,hogy ott lesznek info-k az alapvető dolgokról?
2014. aug. 3. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A semmi azért túlzás. A mintatanterv például ott van. Az órarend ott lesz, ahol a nappalit nézted eddig, csak a levelező részén. Az előző félévet most is megnézheted. A regisztrációs hét körül van értelme nézegetni.
2014. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2014. aug. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!