Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a franc lesz a Corvinussal?...

Mi a franc lesz a Corvinussal?! Ne már, h az egyik legrangosabb magyar egyetemet megszüntetik! Nevetséges!

Figyelt kérdés
es mi lesz azokkal akiket idén vettek fel ??? pl engem.

2014. aug. 1. 15:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
58%
66%-os mindenki tudja az egyetemek színvonalát, egy mérnököt többre becsül mindenki, mint egy pénzkötegszámoló közgazdászt, erről ennyit.
2014. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
15%

Ja mindenki annyira tudja, hallotta a haverjától aki szintén csak kívülről látta az egyetemet és 2 kurzust nem tudna elmondani, amit tanulunk.


Egyébként te tuti nem jársz a műegyetemre, csak most jól beszólunk a szemét közgazdászoknak, igaz?

2014. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
88%
Most nem azért, de a corvinusok is leszólnak mindenkit, aki nem odajár.
2014. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez inkább a bme-sekre vall. Én sose szólok le senkit, felőlem járhat egy vidéki főiskola anglisztika szakára vagy egyiptológiára, én akkor is elbeszélgetek vele, hogy milyen érdekes dolgokat tanul, milyen a suli stb. Elismerem, hogy a BME, ELTE kiváló egyetemek, nem fikázom őket, nem nézek le senkit.


Ellenben a bme-sekkel, akik már több egyetemet és több szakot is kipécéztek a humoroldalukon, lenéznek mindenkit.

És hiába értékelitek le a válaszomat, attól még igaz, lehet kiguglizni... :)

2014. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem vonom kétségbe, hogy a bme-sek többsége elég durván el van szállva magától, és többségük egy arrogáns ..., viszont jó pár corvinusos is van, akik kinézik azokat, akik nem hozzájuk járnak gazdasági képzésre.
2014. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
91%
A Mikro-és Makroökonomiát mi is tanuljuk Építős karon,pedig nem vagyok közgazdász!És annyira nem gázos hidd el.Lehet nálatok sokan elbuknak,nálunk 4 kreditet ér.Teljesen átlagos.Az meg,hogy mit neveztek "MSC" mateknak,az szubjektív,sanda gyanúm szerint a közelében nem voltatok még egy igazán húzós matek vizsgának,ha ti a közgazdász matekot bármilyen szinten is MSC matekhoz hasonlítjátok.Ezt azért merem így kijelenteni,mert volt osztálytársam is közgazdásznak tanul,és ő is panaszkodott,hogy nehéz.Megnéztem,és alapvető dolgokat kellett tudni deriválni.cos^3x-nek mi a deriváltja,és hasonló dolgok(1. félévben).Nekünk külön félév van az analízisre és külön a lineáris algebrára+többváltozós függvényekre,nálatok egybe veszik a kettőt,hát nem lehet valami mélyreható.Nálatok inkább a statisztika dominál gondolom,de azért az nem tűnik olyan borzalomnak.Ezek után el tudom képzelni azt az MSC matek szintet.Ne értsetek félre,biztos nem könnyű ott sem a matek,de azért túlzásokba nem kell esni.Mátrix számítást meg improprius integrálást azért nagyon szigorú kritikával sem mernék MSC-nek szólítani.Ráadásul meg sem tudja mondani,hogy igazából mire kellett ez az analízis dolog,mert alig használja.Parciális differenciálegyenleteknek nézzetek majd utána(Rezgő húr egyenlete,hővezetés egyenlete,Laplace),ha érdekel egy kicsit komolyabban a matek.Hogy a kérdéshez is érdemben hozzászóljak:Nem hiszem,hogy az egyik legrégebbi egyeteme Magyarországnak meg fog szűnni,ahhoz nagyon nagy dolognak kéne történnie.
2014. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
8%

"közgazdász matekot bármilyen szinten is MSC matekhoz hasonlítjátok"


Te fogyatékos vagy, nem tudsz olvasni. Azt írta, hogy gazdaságmatematikai elemző(gazdaságelemző) alapszakról lehet menni matek mesterszakra (MsC), egyébként nem véletlen van a szak nevében a matek szó, olyan mint egy alkalmazott matematikai alapszak közgazdaságra specializálódva, sok mikró-, makróökonómiával, ökonometriával meg elmélettel megfűszerezve, és ne hidd, hogy te építészmérnökként úgy tanulod a mikró, makrót, mint egy közgázos. Ja én ne kavard a szart a hazugságaiddal, a gtk-n is különveszik az analízist nem csak a ktk-n, van matek 1 ahol analízist tanulnak, matek 2-n meg valszámot, persze ktk-n sokkal durvább matekok vannak, 2 félév analízis, konvex analízis, idősorelemzés, sztochasztika, 2 félév algerbra stb..


Az meg, hogy az osztálytársad panaszkodott, nagyon sokat jelent tényleg, lehet a zsigmond király fősulira jár turizmus és vendéglátásra.


Mennyi buta ember istenem....

2014. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Ez már nagyon rég nem rangos egyetem.
2014. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Miért a te közigazgatás szervező szakod rangos?:)))

ez a hobbid, hogy minden corvinusos kérdéshez beírsz, lepontozol mindenkit és próbálod lejáratni az egyetemet, mert nem vettek fel oda? :)

2014. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
istenem és felértékeli magát a másik regisztrációjával... de szánalmas vagy
2014. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!