Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a franc lesz a Corvinussal?...

Mi a franc lesz a Corvinussal?! Ne már, h az egyik legrangosabb magyar egyetemet megszüntetik! Nevetséges!

Figyelt kérdés
es mi lesz azokkal akiket idén vettek fel ??? pl engem.

2014. aug. 1. 15:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
62%-os: miből gondolod, hogy a másik válaszoló a Corvinusra akart volna menni? :) hidd el, nem mindenki akar oda menni...
2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Onnan tudja, hogy több Corvinus-os kérdéshez is írt már, és onnan tudja azt is, hogy melyik szakra jár. :)

Mondjuk te ugyan ezt csinálod, kedves 76%-os BGF-es. :)

Csak nem tudom, hogy az olyan emberek akik utálják a Corvinust, azokat mi ösztönzi arra, hogy felül a kis fehér téglalapba beírják, hogy Corvinus, és a kérdéseknél szapulják a sulit. Ha utáljátok a sulit miért keresitek az ilyen kérdéseket?? :)

Azt hiszitek ettől kevesebbet fog érni a suli és a tiétek többet? Irigység? Magyarázzátok már el, mert más indokot én nem nagyon tudok elképzelni. :)

2014. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű a magyarázat, elég gyakran benézek a közoktatás fül alá, és egy ilyen kérdésre nem lehet, nem rá kattintatni.
2014. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
nem a BGF-re járok
2014. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én is láttam egy 76%-os BGF-est egy BME vs. Corvinus kérdésnél, és ugyanezekkel jött, hogy higgyem el, nem mindenki akar oda menni, mert ott mindenki sznob stb... :) akkor jól sejtettem..

Az ilyet egyébként én se értem, a megválaszolt kérdéseik listájában végig Corvinusos kérdések lehetnek, mégis gyűlölik a sulit.. :)

Egyébként tök mindegy, hogy keresőbe írja, vagy közoktatás kategóriában állandóan ilyen kérdésekre megy rá kb. ugyanaz.

2014. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Gondolom nem én vagyok az egyetlen 76%-os az oldalon. Úgy látszik, nem csak én gondolom így, amiket eddig leírtam.

Nem egy anonim oldalon fogom bizonygatni, hova járok.

2014. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
és a százalékotok is együtt mozog, ez fantasztikus
2014. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de itt hagyjuk abba.
2014. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!