Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME nemzetközi gazdálkodás...

BME nemzetközi gazdálkodás vagy DE élelmiszermérnöki?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni és melyiket érdemesebb tanulni? Esetleg még a gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki? Ezen a három szakon gondoolkozok.

18/L



2014. aug. 29. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy Budapesten kívül máshol is élni az országban, esetleg kisebb városokban is, akkor az élelmiszermérnöki nem rossz, mert vannak még üzemek.
2014. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából vidéki vagyok Pestre nem is szívesen költöznék. Köszönöm a választ :)
2014. szept. 1. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még megérteném ha például a pénzügy és számvitelt szeretnéd összehasonlitani a nemzetközi gazdálkodással, de az élelmiszermérnöki és a nemzetközi gazdálkodás olyan mint ég és föld. Én személyesen a nemzetközi gazdálkodást választanám. Általános képet kaphatsz a nemzetközi cégek, intézmények műkődéséről, de ha nagyon erős érzelmek kötnek az élelmiszermérnöki vagy gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnökihez akkor azt választanám.
2015. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elhelyezkedés szempotjából kérdeztem...
2015. ápr. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!