Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A hallgatói szerződés csak az...

A hallgatói szerződés csak az adott képzésre vonatkozik vagy a korábbiakra is?

Figyelt kérdés

Korábban jártam már az adott egyetemen az adott szakra állami támogatással, de akkor még nem volt ilyen hallgatói szerződés, de utána átmentem estire önköltségesre, most szeretnék visszamenni nappalira fel is vettek újra államira.

Most ha én aláírom a szerződést, az vonatkozni fog a régebben felhasznált állami félévekre is? Tehát ha abbahagyom, mert nem tudom befejezni, vissza kell fizetni azokat is? Vagy ha sikerül befejezni, akkor azokat is le kell dolgozni itthon?



2014. aug. 31. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért vonatkozna rá, ha nem kötöttél akkor szerződést?
2014. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vonatkozik. "Visszamenőlegesen" nem lehet szerződés kötni, még az államnak sem.
2014. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm !
2014. szept. 1. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!