Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szentesi HMG drámai-iraodalmi...

Szentesi HMG drámai-iraodalmi szeretnék bekerülni, hogyan lenne ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy most(2014 szeptember)kezdem a 9. osztályt a Weöres Sándor Gimnáziumban drámatagozaton, viszont én komolyabban szeretnék foglalkozni a drámával és tudom, hogy a legtöbb lehetőségem a szentesi HMG-ben lenne erre. Nagyon szeretném ezt az egészet és biztos vagyok a dolgomban. Már egy hete nagyon komolyan szomorúság tört rám emiatt, reménytelennek érzem, bogy sikerülne. Hogyan tudnék kilencedikesként bekerülni?

2014. szept. 1. 01:19
 1/3 anonim válasza:

szentesi vagyok.

nem tudom hogy a suli ahova most te jársz az milyen, de ha át szeretnél menni akkor azt minél hamarabb tedd szerintem. legkésőbb félévig. addig szerezz jó jegyeket hogy kecsegtető legyél nekik. egyébként abból a suliból sokan kihullanak szóval addigra szerintem hely is lesz:)

2014. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Már felvettem az iskola igazgatójával a kapcsolatot és minden jól halad eddig. Megvárom a féléves bizonyítványom és azzal megyek majd alkalmasságira.
2014. szept. 1. 23:19
 3/3 anonim válasza:
Szia:) Én is oda járok és mindenkit nagyon várunk:) Reméljük hogy sikerülni fog hogy átgyere. igen a jó jegyek nagyon kellenek és a kitartás is ami azt illeti. Hely már most van ugyanis 3-an már elmentek... Sok sikert addig is :)
2014. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!