Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges így egyetem mellett...

Lehetséges így egyetem mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Lesz egy szabad napom ha minden jól megy,amikor dolgozni szeretnék. A probléma csak az,hogy nem tudom pontosan mit is keressek és hol,mert a legtöbb helyen nem mennek bele abba,hogy heti 1 napot dolgozzak náluk. Viszont nagy szükségem lenne rá,havi 30-40 ezret szeretnék keresni így. Szerintetek hol nézelődjek vagy kiknek írjak?

2014. szept. 1. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Taníts olyasmit, amihez értesz, korrepetálj, akár nagyobb csoportokat (főleg a nyelv és matek megy nagyon). Heti 1 munkanapra még diákmelóra sem vesznek fel, sajnos. Szórólapozással meg 450.-t kapsz óránként, és télen megfagysz. Tanításkor akár óránként 2-3000.-t is kérhetsz és még rugalmas is az időbeosztásod.
2014. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nehéz így,de az a baj,hogy úgy szellős az órarendem,hogy máskor nem tudok.(értsd: sokszor van 2 óra szünetem az órák között és katalógus van,nem lehet hiányozni). Este meg mikor végzek,akkor sehova se tudnék már menni.
2014. szept. 1. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Korrepetáljál. Munkahelyre nem fognak felvenni így.
2014. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az egy nap ha jól értem hétköznap. de mellette ott van 2 hétvégi nap. heti 3 nappal már lehet menni diákmunkára. 490 ft-os nettó órabérrel számolj. ha 30ezret szeretnél,akkor az heti kb 15 óra munkával megoldható
2014. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az oké,hogy ott a 2 hétvégi nap is,néha be is tudnám vállalni,de azért nem ártana,ha nem csak egyszer jönnék haza vidékre egy évben.
2014. szept. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!