Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gárdonyi Géza Gimnázium...

Gárdonyi Géza Gimnázium egerben milyen?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és szeretnék érdeklődni hogy milyen a közösség, a tanárok stb?

2014. szept. 7. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hahó utolsó és utolsó előtti! Itt egy újabb évfolyamtárs. :D Nekem semmi bajom a sulival, a tanárokat mind szeretem, és a közösség is nagyon jó; de már kicsit nekem is sok lesz az öt év. Mindenesetre nem bántam meg, hogy nem a Szilágyiba mentem, szerintem nem rossz a tanítás sem, és nem mindegyik tanár akarja lehúzni a diákokat. Kedves kérdező, végül hozzánk jöttél, vagy máshová? :)
2015. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Előző, ez: "A tanárok katasztrofàlisak,egy-kettő normális van.. Mind öreg,kiégett,unott,IDEGBETEG ember." azért elég durva, úgy látszik, nagyon utálod a Gárdonyit. Tudom, melyik osztályba jársz, és egyébként így értem is az érzéseidet, de azért kérlek, ne túlozz.
2016. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én most vagyok 6.-os, ugye második éve járok a Gárdonyiba. A tanárokkal én sem vagyok túlzottan megelégedve, de vannak közöttük nagyon rendesek is. A régi sulimat utáltam (Wardos voltam) ott borzasztó volt az osztályközösség, mindenki szivatott mindenkit,a jelenlegi osztályomat imádom, nincs ez a folytonos rivalizálás(mondjuk itt is akad néhány gyöngyszem). A rövid gatyával nincsen gond, legalábbis nem érdekli a tanárokat, viszont a köröm festésért meg a sminkelésért osztályfőnökit kapunk. Az igaz, hogy sminkelni nem is sminkelném magam, de néha kifesteném a körmömet. Mondjuk, ahogy a töbi osztályt elnézem ez csak a mi ofőnk hóbortja. A bálokat imádom, nagyon jól szoktak sikerülni, az egyetlen zavaró, hogy egy csomó felsőbb éves matt részeg. Nagyon sokan járunk egy osztályba, viszont az érettségi tárgyakat csoportbontasban tanuljuk, ezáltal csak nagyon kevés órán vagyunokbott mind a 40-en. Mondjuk 9.-től már azt hiszem 4 osztály van egy évfolyamban, akkor már nyilván kisebbek az osztály létszámok. Összességében mindenkinek nagyon tudom ajánlani a gárdonyit. Szerintem ez is egy elég kemény suli, de nem annyira, hogy évente 15 ember kibukjon.
2017. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Drága Utolsó,


Én tavaly végeztem, szintén 8 osztályosból. Szerintem várd ki a végét, mert 2 év elég kevés idő még ott.

Kitartást a a többi hathoz. :D

Egyébként, nyolcadikban és tizedikben tőlünk elég sokan mentek el. Ki ilyen, ki olyan okból. (Azért inkább tanulmányi...)

2017. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!