Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit "kell" mondani, egy...

Mit "kell" mondani, egy szobeli vizsga felvetelin, ha megkerdezik, hogy miert szeretnek oda jarni? Persze h tudom miert szeretnek oda jarni, jo iskola, stb, stb. , de vmi diplomatikusabb es egyenibb valaszt szeretnek.

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Talán az a legegyénibb, amit Te magad vallasz.
2014. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Aki legpontozta a válaszom, miért nem írt jobbat?
2014. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PL: Az iskolában magas színvonalú az oktatás, nagyszerűek a versenyeredmények. (Szemlátomást) nagyon kedvesek az ide jelentkező és járó tanárok, diákok. Az intézmény honlapja nagyszerűen meg van alkotva/csinálva. Sok érdekességet lehet olvasni, megtekinteni az eredményeket, híreket.

A tagozatok közt rátaláltam arra amire jelentkezni szeretnék, és most hogy felvételiztem végre szóbelizhetek is, és remek élmény itt lenni. Az épület egyenesen fantasztikus/ gyönyörű. És ezért vagyok biztos benne, hogy a tanulmányaimat itt szeretném folytatni.



Vagy valami ilyesmi. Ez nagyon diplomatikus. Akárhova mész ez beválhat. Én ezt mondanám.

2014. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazat. Hogy miért fogott meg a suli. Add önmagad...:)
2014. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!