Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskola 5. osztályába...

Általános iskola 5. osztályába milyen füzetek kellenek?

Figyelt kérdés
A4-es kell már, vagy elég az A5-ös is.
2008. aug. 9. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az iskola fog adni egy listát erről és a papírboltokban is elég jól tudják csak meg kell kérdezni, és komplett füzetcsomagok vannak minden évfolyam számára.

De a a csíkos gazdaságos és a madaras áruházakban is megtalálod egy csomagban ami kell.

2008. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én már nem vagyok általános iskolás, de szerintem azóta nem sokat változtak a dolgok. Nekünk ötödikben már konkrétan nem mondták meg, hogy mekkora füzet kell. De az A5-ös a szabvány. Magyar, töri, nyelv mindenképp vonalas, plusz szótárfüzet is kell. Természetismereti tantárgyhoz sok tanár sima füzetet kér. Matematika természetesen négyszetrácsos. Ének-zene pedig kottafüzet. Nekem ötödikben már A4-es spirál füzeteim voltak, de volt tanár, amelyik szólt érte, hogy azt nem lehet. De nálunk az iskolában minden évben lehetett a sulitól is rendelni füzetcsomagot. Én mondjuk nem rendeltem sose, mert sokszor rosszul rakták össze, meg rossz minőségű füzetből. De meg lehet érdeklődni a suliban, hogy milyen kell, mert szoktak listát csinálni.
2008. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Én is az A5-ös méretet javasolnám, mert általánosban, még szertik a tanárok, ha olyan van amilyet ők szeretnének...középsuliban már senkit sem fog érdekelin...
2008. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jobb a A/5-ös méretű füzet. Spirálosért még szólhatnak, hogy az nem jó, kivágja a táskát vagy mi.
2010. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!