Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tanszerek kellenek...

Milyen tanszerek kellenek általános iskola 6. osztályába?

Figyelt kérdés
Kérlek azt is irjátok le, hogy melyik tantárgy hoz milyen füzet és milyen eszközök kellenek előre is köszönöm.
2011. júl. 7. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most fejeztem be a 8.-at de még emlékszem h 6.-ban kezdtünk foglalkozni a geometriával így sima füzet, vonalzó körző, szögmérő biztos kelleni fog a matematikához persze a kockás füzet mellett, magyarra nekünk két vonalas füzetet kértek , törihez föcihez kockásat, rajzhoz a teljes tolltartót( színes grafit HB 2H )lehet hogy kihagytam pár dolgot , de most csak ennyi jutott eszembe.
2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én most leszek 7-es..de elmondom mik kellenek.:))amit az előttem lévő írta az mind kell:)

de tükör is kell mert fogtok tükrözni.:Dtechnikára körző vonalzó nagy alakú sima füzet szükséges:)

töri:vonalas(kicsi vagy nagy alakú az mind1 szerintem)

matekra:1 nagy spirál,2 kis kockás

magyar:(ny.i.)minimum 3-4 kis vonalas és egy nagy vonalas

angol:1 nagy vonalas és egy szótárfüzet

ének:csak egy ének füzet:)

honismeret(nálunk volt)kis alakú vonalas vagy sima füzet

egészségtan:kis vagy nagy alakú vonalas füzet

remélem segítettem:)

2011. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!