Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetej a Budapesti...

Mi a véleményetej a Budapesti József Attila Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az az iskola.

Érdekelnének a vélemyények,tanárok meg ugy igazából bármi.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)



#gimnázium #felvételi #Józseg Attila
2014. szept. 23. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia fuu de ismeros a helyzeted. Eloszor is sok sikert majd. Ezen en is atmentem tavaly. A Jozsef Attila a legjibb valasztas most kezdtem ugye ott es nagyon szeretem. Vannak iszonyat laza jofej forma tanarok, vabnak kevesbe. Az elvaras nem Fazekas szintu ugyan, de azert rohadtul kell tanulni. De nyugi a kozosseg baromi jo, az epulet is otthonos. A golyatabor nagyon szuper.Szoval megertem hogy szimpatikus. En a legelejetol kezdve ide akartam jonni es teljesult az almom. Mindenkeppen ajanlom tehat :)
2014. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 11-edikes a Józskban és szerintem egy nagyon jó iskola, a tanárok rendesek, az esetek nagy részében korrektek, a diákok jó fejek, bár nagyon pletykás egy iskola. Ha angolt szeretnél tanulni magas szinten, akkor mondjuk nem ajánlom, abból gyenge az iskola, viszont minden mást csak ajánlani tudok, hajrá, sok sikert! :)
2014. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!(ment a zöld kéz) Annyira tetszik az iskola. Természetesen megyek a nyílt napra. Nagyon várom már most! :D
2014. szept. 30. 14:02
 4/7 anonim válasza:
10.es vagyok a jóskában. pletykás egy iskola, sokkal több a lány, benne sok a beképzelt lány. ha olyan tanárokat fogsz ki, az élettől is elmegy a kedved, nem hogy az iskolától.
2014. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat ez nem hangzik tul jol :( Akkor te banod, hogy oda jarsz?
2014. nov. 2. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én megbántam. :/
2015. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Végül melyik suliba vettek fel? :)
2015. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!