Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt más is rajtam kívül,...

Van itt más is rajtam kívül, aki "Általános Vizsgaelnöki Dicséret"-et kapott érettségin? És az évfolyamon hány ember kapott ilyet?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, önfényező vagyok (nem érdekel, úgyis anonim a dolog, tehát hiába fényezem magam), az érdekelne, hogy egy iskolában egy évfolyamon nagyjából hány ilyen ember szokott lenni (statisztika)?

2014. szept. 27. 15:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"egy kicsit visszavehetnél" --> igen, vissza is vontam már azt a sértő mondatot ("a # 7 kommentem utolsó kommentelőjére vonatkozó első mondatáért, visszavonom...) és bocsánat még egyszer :) Egyébként nem vagyok rossz szövegértésből, 1 pontot vesztettem rajta érettségin :D csak a düh elvakítja a józan gondolkodást, ezért félreolvastam... sajnos már reflexből támadóan reagáltam az első szavak ("ilyen nincs") után, mert itt gyakorikerdesek.hu-n sok okoskodó van, akik így kezdik a kommentjeiket.


De elhiszem, hogy nagyon is értesz hozzá, lehet hogy egy tanár vagy, egy iskolatitkár, egy vizsgaelnök, vagy akár Hoffmann Rózsa, végülis miért ne? :D (Igen, tudom, már Czunyiné az államtitkár.)


Úgyhogy köszönöm a te válaszodat is és a felvilágosítást.

2014. szept. 28. 19:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, bár a feltételezésért, hogy Hoffmann Rózsa vagy Czunyiné lehetek, kicsit megsértődtem. :-)


És gratulálok az érettségidhez!

2014. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:DDD bocsesz... és köszi! :)
2014. szept. 28. 20:19
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Akit te itt lehülyéztél, meg szövegértésből kifogásolhatónak minősítettél, az egy érettségi elnöki képzettséggel rendelkező középiskolai tanár. Amit mond, az úgy van. Olyan, hogy "Általános Vizsgaelnöki Dicséret", pláne így nagy betűkkel, fogalmilag nem létezik. A bizottság adhat szóban dicséretet, amit beleírnak a dokumentációba, ezt egyes iskolákban pusztán tanulóbarátságból, emlékként egy helyi szinten készített oklevéllel a vizsgázó számára is rögzítik írásban. De ha nem hiszed, lehet olvasgatni a jogszabályt, a 100/1997-es kormányrendeletet az érettségi vizsga vizsgaszabályzatáról. Ami abban nincs, az nincs.
2014. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy nézem már rég bocsánatot kért érte és megbeszélték a félreértést. Fölösleges ezért még egyszer beszólni a kérdezőnek.
2014. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!