Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írjatok.! Tudnátok segíteni?...

Írjatok.! Tudnátok segíteni? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Kereskedelmet szeretnék tanulni szakközépiskolában, Kecskeméten, és környékén. Ha lehet, akkor bejárós szeretnék lenni. Kecskeméten csak a Lestárról, és az Áfeoszról hallottam. Az átlagom 4,2 körül van, és a felett, de javítani fogok rajta. A Lestár-t kicsit gyengének érzem hozzám, és kicsit "úgy érzem", elvan zárva a belvárostól, nagyon Kecskemét külrészén van. Áfeosz: először is nekem tetszik az iskola, szeretnék odajárni. Bökkenő: Alapítványi pénz.: Nem tudom, hogy havonta 6000 forintot, és afelett lévő összegeket könnyen birnánk fizetni havonta. Jó tanuló vagyok, tehát érdeklődök: az iskolában van esély arra, hogy hátrányos helyzetűek, vagy esetleg 4, átlag feletti tanulóknak ne keljen fizetni ilyen összeget, vagy valami ösztöndíj? Válaszokat előre köszönöm. Kérem azokat, akik nem tudnak normális választ adni, azok inkább nem is szóljanak hozzá. Köszönöm..14/L

2014. szept. 30. 20:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
Gyere be a holnapi nyiltnapra! :)
2014. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia! Remélem még nem késtem el a válasszal :)

Lényegében ha írsz egy kérvényt az igazgatónőnek, az még nem feltétlenül jelenti azt, hogy el is fogadja, mert sajnos már azon a szinten áll a suli, hogy lassan nem alapítványi pénz lesz, hanem tandíj. DE! Ha tényleg jó tanuló vagy és nagyon rossz helyzetben vagytok, akkor van egy ötletem számodra. Írni kell az igazgatónknak egy kérvényt, egy lapot kitölteni (egy tanárral kell beszélned, ha végül Áfeoszos lettél), plusz egy lap az államkincstárból, ami azt mutatja, hogy mennyi az egy főre jutó havi jövedelmetek. Legjobb esetben nem hogy neked nem kell fizetned, de még Te kapsz pénzt a sulitól :) Így próbálnak segíteni a jó tanuló, nehéz helyzetből jövőknek.

De az Áfeosz sokkal jobban meg is éri, mint a Lestár!

2015. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!