Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-re csak az járhat be...

A BME-re csak az járhat be előadásra, órára, aki odajár vagy például én is beülhetnék egyre?

Figyelt kérdés
Nézik, illetve engedik ezt?

2014. szept. 30. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán beülhetsz nagy előadótermi előadásokra. Bár ne olyanra(unalmas/értelmetlen) menj be amelyikre még a bme-sek se mennek be:P
2014. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:D És gondolod rossz néven vennék ha rájönnének? Vagy inkább menjek oda az ott tanító tanárhoz előadás előtt ?
2014. szept. 30. 21:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudom meg azt, hogy melyik a "jó" előadás, te mit ajánlasz?
2014. szept. 30. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol találhatóak az időpontok ,hogy mikor milyen előadás van? bocsánat ,hogy ennyit kérdezek
2014. szept. 30. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ne egyedül menj, egy ismerősöddel aki oda jár vagy járt. Én pl az eltére akarok már régóta bemenni vmi előadásra. :D
2014. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha leírod milyen szak, milyen órák érdekelne kb., lehet hogy tudunk segíteni.


Előadások elvileg publikusak, de 100-300 ember között amúgy sem fogsz feltűnni.

2014. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bemehetsz bárhova, nem fogsz zavarni. Tanárnak se kell mondani.
2014. okt. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az óraközi szünetben menj be, óra közben lehet, hogy zavarod a tanárt. A nagy előadótermeket célozd be, ahol mondjuk nincs teltház valamiért. Azt is nézd, hogy nem zh-t vagy vizsgát írni jöttek-e, akkor értelemszerűen nem jókor jöttél.
2014. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!