Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Versmondás,az osztály dumál,első verszakba beleakadok mivel folyamatosan pofáznak az első padsorban.

Tanár be akarja írni az egyest,mert mi az hogy első verszak és már elakadok,de nem teszi,ha még egyszer elrontom viszont egyes.

Elmondom,2 versszak van hátra,megint elakadok,mivel nem jut eszembe a sor,és nem akarom összekeverni,erre meg se várja hogy esetleg eszembe jusson,vagy segítsen,hanem beír egy egyest,mikor meg szóvá teszem,idézem" tanárnő az osztály pofázik folyamatosan,így nem lehet verset mondani " akkor meg beír egy szaktanárit káromkodásért...


2014. okt. 1. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Milyen mocsok tanár ez már? -.- Ez nem igazságos! Az igazgató helyében már kipakoltam volna.
2014. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is csak néztem.

22 fős az osztály,9 embernek van szaktanárija eddig,ilyen indokokkal.

Okés hogy beleakadtam,de mivel egyszerre 2 verset kellett megtanulni,amit még össze is keverek,persze hogy megakadok a 8 verszakban 2x.Erre beírja az egyest,meg helyreküld egy szaktanárival....

2014. okt. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!