Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre érdemes...

Melyik egyetemre érdemes menni, ha az embert érdekli a marketing, de matekból nem volt annyira a magaslaton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok már középsulis, egy jó ideje meg van már az érettségim. Mivel az érettségi jegyeim elég jók voltak 4-es magyar , 5-ös töri, angol emelt 4-es, így arra gondoltam, hogy marketing szakra mennék tovább, mivel nagyon érdekel a vevők gondolkodásmódja, vásárlói pszichológia, e-marketing és minden ilyesmi, plusz jelenleg is egy kisebb üzletet vezetek.


Ezért jutottam arra, hogy egy egyetemet is el kellene végezni, hogy értsek mindent, és a legjobbat hozzam ki az üzletünkből, viszont sajnos ez a középsulis matek, mint az egyenletek soha nem mentek jól.


Milyen szakot tudnátok ajánlani, ami erre épül, de a matekot azért nem veszik olyan komolyan, és át lehet menni rajta, ha középsuliban csak 2-es volt belőle?


angol mellett lehet, hogy felvennék egy plusz nyelvet is, mint japán, koreai, ez nem hátrány. : )


Előre is köszönöm.



2014. okt. 9. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:

*nem voltam annyira a magaslaton


javítva

2014. okt. 9. 21:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Corvinus vagy a Budapesti Kommunikációs fősuli, mindkettő indít marketing szakot, és egyiknél sem veszik olyan komolyan a matekos részt, szinte mindenki el tudja végezni.
2014. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. okt. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!