Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Figyelem kollégisták, tudnátok...

Figyelem kollégisták, tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Először is olyanok segítségét kérném akik kollégisták, vagy valamelyik ismerősük kollégista. Másodszor pedig azoknak a segítségét szeretném kérni, akik a Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium - ba jártak, vagy járnak. De az sem baj ha nem oda jártok, hanem más suliban vagytok kolisok!!! Szóval arra lennék kiváncsi hogy mennyi költséggel jár a kollégium?? Ezen belül: Mennyi a havidíj egy átlagos kollégiumban? Mennyi az étkezés egy átlagos kollégiumban (ha van)? Valamint nektek mnnyibe került a beiskolázás egy középsuliba, gimibe, vagy a ZIG-be? Minden érdekel amit egy kollégiumról tudni kell!! Lehet hogy nem valami értehetően fogalmaztam, de ezt nézettek el nekem, mert siettem. A használható válaszokat előre is köszönöm!! 14/L

2014. okt. 30. 12:06
 1/1 DeanImpala67 válasza:
Én mondjuk olyan kollégiumba járok ami ingyenes, de azt tudom hogy az étkezés 15.000 körül van egy hónapra, reggeli, ebéd, vacsora, kedvezménnyel 7.500. Hát a szállási költség attól függ mennyire szép a kollégium, vannak olcsóbbak az olyan havi 15.000 de vannak ennél drágábbak is.
2014. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!