Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A földrajz büfészaknak számít?

A földrajz büfészaknak számít?

Figyelt kérdés
Most jelentkezem rá,szeretnék később mscre menni,geográfusnak.Nehéz vagy csak ez is egy büfészak?Ér valamit a diplomám majd?Jobb lenne ker-marketingre vagy szociológára menni?
2010. jan. 26. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha konkrét elképzelésed van mi akarsz lenni, akkor nem büfé szak, akkor van értelme. de ha azért mész földrajz szakra mert más nem érdekel és anyu nyom hogy legyen diplomád akkor büfé szak.
2010. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem büfészak, én tapasztalatból mondom. Az utólsó kettó amit leírtál,na az egy büfészak!

Remélem helyettem is befejezed, ha föcire mész, nekem nem volt elég kitartásom hozzá. :(

Én Szombathelyre jártam.

Sok sikert!

2010. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A földrajz egyáltalán nem büfészak, elég nehéz. Én történelemre járok Szombathelyre, és nehéz ez is! Ha érdekel, akkor menni fog simán.

Én is MA-ra megyek, ha ezt elvégeztem, szerencsére elég jók az átlagaim.

Az andragógia pl egy tipikus büfészak, vagy a szociológia, ...

2010. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ennyire nehéz volt,hogy otthagytad?

Különben ismerősei mondják ezt a kereskedelem-marketinget ,menedzsmentet ilyeneket,hogy az milyen jó és a föci egy büfészak,amivel kitörölhetem.

2010. jan. 26. 17:27
 5/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat 17:17-re gondoltam:)
2010. jan. 26. 17:27
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a környezete válogatja, hogy melyik körben mi számít "büfészaknak".

Én földrajz szakos vagyok, de mint tanár. Tapasztalatból mondom, nem egy 1x1 a földrajz, de ha van kitartásod, érdeklődsz a téma iránt, akkor ajánlom. Olykor sokat kell magolni, van amit érteni kell, ehhez is beállítottság kell. Ker-marketingesekből pedig Dunát lehetne rekeszteni. Millióan jelentkeznek, sokan is végeznek, mire odajutsz alig kapsz jó munkát!

2010. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szegedre szeretnék menni föcire vagy a Szolnoki Főiskolára ker.-marketingre.Melyik érné meg jobban?A szociológia lenne a 3...talán,még nem tudom.
2010. jan. 26. 17:34
 8/23 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!



17:17-es vagyok. 17:30-as lényegében elmondta amit mondtam volna.persze ,nem könnyű, van 1-2 húzós szak, de nálam nem ez volt a legnagyobb kizáró ok ,amiért eljöttem. Szóval, érdemes lenne megpróbálnod. Nemtudom,hol szeretnéd megcsinálni, de szerintem ha Szombathelyre szeretnél Te is menni, akkor szeretni fogot, a gólyabált meg ne hagyd ki semmiképp se.

Ja és a lányok elég jók! ;)

2010. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
előző vagyok, bocs ,most látom a városokat. :P
2010. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A földrajz szak nagyon jó! Főleg Szegeden! :D Rengeteg ismerősöm mondta, hogy mennyek én is föcire, mert nagyon jó! A legtöbb természettudományi tárgyat büfészaknak tartják, pedig van olyan erős, mint sok más agyalós szak! Talán azért büfészak, mert sok a hülyülés, sok az idő, nagy az összetartás! Együtt pedig minden gyorsabban megy, így a tanulás is hamar megvan!:) Viszont az elhelyezkedés tényleg nem egyszerű vele! :S
2010. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!