Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A földrajz büfészaknak számít?

A földrajz büfészaknak számít?

Figyelt kérdés
Most jelentkezem rá,szeretnék később mscre menni,geográfusnak.Nehéz vagy csak ez is egy büfészak?Ér valamit a diplomám majd?Jobb lenne ker-marketingre vagy szociológára menni?
2010. jan. 26. 17:00
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
95%
Szerintem egyik szak sem büfészak, ha az ember nem kettesekkel akar bukdácsolni, még a kommunikáció szakról is azt hallottam, hogy bizony ott is vannak kihívások. A földrajzról kifejezetten azt hallottam, hogy kemény. 22/F orvos
2010. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, hogy erős!!:)
2010. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
aki azt meri mondani hogy a földrajz büfészak azt legszívesebben szájba taposnám,én másodéves Földrajz szakos hallgató vagyok és noha hála istennek eddig minden vizsgám sikerült de amikor elsős voltam azt hittem megpusztulok,szabadidőm alig volt,hétvégén is végig tanulás volt.Nagyon Nagyon kemény szak a Földrajz,aki ezt elvégzi azért ki is jár a tisztelet,én úgy gondolom
2010. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!