Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbukok félévkor kémiából...

Ha megbukok félévkor kémiából 8. -ba (most), akkor ugye nem kell évet ismételnem?

Figyelt kérdés
Kérdéstől eltérően ÉVVÉGÉN ha 1 tantárgyból megbukunk akkor se kell évet ismételni? Mind a kettő kérdésre kérném a választ.

2014. nov. 4. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem vagyok ebben jártas de úgy tudom, hogy ha félévkor 1-es az nem jár bukással, de ha évvégén vagy 1-es akkor az igen.

Az évismétlés meg attól függ, hogy átmész-e a pótvizsgán vagy sem...

2014. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félévkor semmiképp, az csak értesítés.


Nyolcadikban? Szerintem nem kell, viszont akkor az augusztusi pótvizsga után kell valami last minute középsulit intézni, mert nem iratkozhatsz be júniusban oda, ahová felvettek (augusztusban, ha belemegy a suli, akkor igen gondolom). De ebben javítsatok ki, ha nem jól tudom :D

2014. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pikkel rám a tanár és bármit csinálok az jó nem lehet.
2014. nov. 4. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fog évvégén megbuktatni. De azért csak tanulj!
2014. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!