Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok első éves a...

Most vagyok első éves a Miskolci Egyetem - Műszaki Földtudományi Karán és azt után érdeklődöm, hogy nyáron nekünk kell csinálni ilyen több hetes gyakorlatokat cégeknél? Ha igen, akkor miféle gyakorlatok ezek és ezekért kapunk egyáltalán valami pénzt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a suliban kérdezed meg?? Amúgy ezekért a gyakorlatokért nem jár pénz, örülj hogy mehetsz....
2014. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mivel most nem vagyok suliban és csak most hallottam, így szerettem volna minél előbb megtudakolni a dolgot. :D Egyébként meg azért kérdeztem meg, hogy jár-e pénz érte, mert vannak ismerőseim igaz ők nem a Miskolci Egyetemre járnak, akik kapnak gyakorlatnál is pénzt.
2014. nov. 9. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nagyon jó fej a gyakorlati hely, akkor adhatnak érte. De az anyagmérnökin vannak olyan gyakhelyek, ahol dobozokat kell pakolni, terméket címkézni és kiabálnak velük :3 mindezt diploma előtti félévben. Ebből írjál szakdogát, kisköcs'... :3 (mármint a végét nem Rád, nyilván :D)
2014. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze értem. :D Akkor igyekszem valami jó helyet keresni, köszönöm. :)
2014. nov. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!