Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Veres Pálné Gimit, vagy a...

A Veres Pálné Gimit, vagy a Szent László Gimit ajánljátok?

Figyelt kérdés

Német nyelvi előkészítő, illetve emelt német tagozat érdekelne. Tavaly 4,7 átlaggal melyik éri meg jobban, ha mindenképpen a németre szeretnék ráerősíteni? Központi eddig átlagban olyan 71 körüli volt, de még gyakorlok, szóval lehet lesz ennél jobb. Egyáltalán esélyes ennyi ponttal?

És milyen a hangulat, közösség, tanárok ebben a két suliban?

:) előre is köszi a válaszokat! ^^

~egy tanácstalan nyolcadikos~



2014. nov. 11. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha emelt nemetet akarsz tanulni, akkor Szent Laszlo. Veres Palneban aki elotte nemetet tanult angolt fog tanulni...
2014. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi :D elnéztem.. véletlen az angolnál néztem :/
2014. nov. 11. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg a Leövey
2014. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan választhatod a Veres Pálnét is, aki németet tanult általánosban az továbbra is németet fog haladó szinten, és kezdő angol társul mellé. Későbbi felvehetsz nyelvi faktot is.

Közösség szempontjából is nagyon tudom ajánlani, én nagyon szerettem odajárni.

2014. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg a Madáchban is van német
2014. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is szimpi a VPG, volt VPG-s, de fő nyelvnek szeretném a németet, és úgy tudom, hogy azt nem lehet.. :( javíts ki, ha rosszul tudom.

Utolsó, Madáchon már gondolkodtam, de nem lenne az túl erős nekem? :/ Jó igaz, csak én tudhatom.. de ha van vélemény, szívesen várom :D

2014. nov. 11. 20:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a Leöveyt is megjelölöm :) pont ma voltam nyílt napon
2014. nov. 11. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, fő nyelvnek nem lehet VPG-ben németet :(


A Madách 4,7-es átlaggal egyáltalán nem túl erős :) 71 ponttal szerintem már mehetsz szóbelizni, de ha gyakorolsz, még jobb lesz az írásbelid és több esélyed lenne ott.

2014. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Szent László sokkal erősebb, mint a Madách, és sokkal nehezebb is bekerülni.
2014. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor hogy hogy elorebb van a Madach a ranglistaban?
2014. nov. 13. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!