Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Veres Pálné Gimit, vagy a...

A Veres Pálné Gimit, vagy a Szent László Gimit ajánljátok?

Figyelt kérdés

Német nyelvi előkészítő, illetve emelt német tagozat érdekelne. Tavaly 4,7 átlaggal melyik éri meg jobban, ha mindenképpen a németre szeretnék ráerősíteni? Központi eddig átlagban olyan 71 körüli volt, de még gyakorlok, szóval lehet lesz ennél jobb. Egyáltalán esélyes ennyi ponttal?

És milyen a hangulat, közösség, tanárok ebben a két suliban?

:) előre is köszi a válaszokat! ^^

~egy tanácstalan nyolcadikos~



2014. nov. 11. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rangsorokat nézünk, az OKTV-eredmények a legjobb mutatók, mert az mutatja a legjobban, hogy mennyi kimagasló tehetségű diák tanul az adott intézményben.

[link]

A 2013-as rangsor szerint pedig 17. a Szent László, míg 28. a Madách.

De egyébként véleményem szerint ezek mind színvonalas iskolák, úgyhogy egyikkel sem jársz rosszul.

2014. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem az OKTV számít. Kimagasló teljesítményű diákokkal "könnyű" versenyeken nyerni. Sokat a tanárnak sem kell hozzátennie. Szerintem az a legfontosabb, hogy milyen eredményt érnek el a diákok összességében. Ehhez pedig az Érettségi átlag jobb.

Szóval szerintem a rangsorban is előrébb van és jobb is a Madách!!!

2015. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!