Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE Radnóti Gyakorlósuliról?

Figyelt kérdés
Nem elsősorban az oktatás színvonala érdekelne (de azért az is), hanem, hogy milyen a hangulat és jó-e oda járni. Szóval elsősorban a radnótisok véleménye érdekelne. Tudom, hogy az ország egyik legjobb gimnáziuma, de azért nyilván nem egy stréberekkel teli unalmas suli. Milyennek az osztályközösségek? Órákon mennyit szoktak hülyéskedni a gyerekek? És szünetben? Jó a hangulat? Nagyon szigorú iskola? Nagyon sokat kell tanulni? A tanulás mellett mennyi szabadidő van? stb. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2014. nov. 23. 18:20
 1/2 akhiles válasza:
67%
2 éve járok a radnótiba és szerintem jobb sulibe nem is tudtam volna menni. nyilván van pár kocka,stréber gyerek a suliban de egyébként mindenki aktív társasági életet él az iskolában ráadásul nyáron rengeteg tábor van ahol az új kapcsolatok kialakítása cél.Az órákon megy a hülyéskedés, viccelődés és meglepő módon elég sok tanár vevő rá,de azért túlzásba sem szabad esni.Igazából szünetekben azt csinálsz amit akarsz, tehát kimehetsz az udvarra vagy nagyszünetben 9. osztálytól kimehetsz a Récseibe vagy a Keletibe kajálni. Nem mondanám hogy szigorú iskola a tanárok toleránsak. A tanulástól se kell megszakadnunk, az iskola 90% űz valamilyen sportot.
2016. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 akhiles válasza:
100%
2 éve járok a radnótiba és szerintem jobb suliba nem is tudtam volna menni.Nyilván van pár kocka,stréber gyerek az osztályokban de egyébként mindenki aktív társasági életet él az iskolában ráadásul nyáron rengeteg tábor van ahol az új kapcsolatok kialakítása cél.Az órákon megy a hülyéskedés, viccelődés és meglepő módon elég sok tanár vevő rá,de azért túlzásba sem szabad esni.Igazából szünetekben azt csinálsz amit akarsz, tehát kimehetsz az udvarra vagy nagyszünetben 9. osztálytól kimehetsz a Récseibe vagy a Keletibe kajálni. Nem mondanám hogy szigorú iskola, a tanárok toleránsak. A tanulástól se kell megszakadnunk, az iskola 90% űz valamilyen sportot tanítás után.Tehát a Radnóti nem az a a tipikus "versenyistálló".
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!