22 évesen orvosi?

Figyelt kérdés

az a helyzet,hogy nagyon züllött gyerek 'voltam' nem jártam suli stb.. így két évet el is csesztem így csak idén lesz meg az érettségim, otthon senkinek semmit nem mondtam,hogy két éve emelt biosz és kémia faktra járok, és magántanárhoz is.

Nagyon késő a 22?


2014. nov. 30. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem bevallani késő.mért nem mondtad el nekik?szerintem igy má nagyon gáz!
2014. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha ez az álmod, ne add fel. Hajrá!

Gólya vagyok, van 23 éves csoporttársam. Évfolyamon belül pedig több embert is láttam már, aki 30 körüli.

2014. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az első hülye vagy?

második köszi.

2014. nov. 30. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ám te!!ja bocs hogy válaszoltam l.
2014. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Nem értem ezt a logikát. Akarsz valamit, akkor teszel érte, csinálod. Sz@rd le, hogy ki mit mond és gondol, nem az ő dolguk, ahogy az ő véleményük nem a Te dolgod. Ha szeretnéd ezt csinálni, akkor csináld.
2014. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elkezded, és befogod a szádat. Ilyen egyszerű, vagy tán a szüleid papok, hogy mindent meg kell nekik gyónnod?
2014. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!