Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kisbaba mellett...

Szerintetek kisbaba mellett el lehet végezni egy egyetemet?

Figyelt kérdés

Ősszel szeretnék egyetemre menni és az évkezdés környékére várom a babám születését is.


Szerintetek menni fog?


2014. dec. 31. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát nappalin biztos nem
2014. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha ott laksz, ahol az egyetem van és van segítséged, akkor igen, de nem könnyü.
2014. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Levelezőn szeretném, az egyetem Budapesten van, Szentendrén lakom, úgyhogy elég közel.


Férjemre mindenben számíthatok, szüleimre és tesómra is. Sőt anyósomra is, de ő messze lakik, szóval az nagyobb szervezést igényelne.


Másoddiploma lenne, van már egy jogász diplomám. Katasztrófavédelem szakra szeretnék menni, szerintem sok tárgyamat el is fogadnák, így talán az első félév könnyebb lenne.

2014. dec. 31. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Három kismama volt nálunk, ebből egyik nappali tagozatos volt.

Kell hozzá segítség, de megoldható.

2014. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy menni fog! Hajrá!!!!! Én szurkolok!
2014. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Segítséggel simán el lehet. Még jól is jön ki, hogy csinálsz valami mást is, mint a főállású anyaság.
2014. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!