Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Agrár egyetemre mennyi kémia...

Agrár egyetemre mennyi kémia kell?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem Agrár tudományi részlegének Mezőgazdasági mérnöki szakja érdekelne,viszont kémiából mostanában nem vagyok túl jó.

Persze általános iskolában még versenyekre is jártam de a szerves kémia így 10. osztályban már nem ment csak egy hármas szintre.Főleg a számolások rontják le az átlagomat,semmilyen számolós tantárgyból nem vagyok jó...nincs hozzá logikám,és ugye az már nem elég ha tudod a képleteket...ki kell logikázni hogy mi következik az egyikből.És nekem ez nem megy.

Idén (11.es vagyok) kémia faktot választottam hogy szinten tartsa a "tudásomat" viszont így hogy ez már emelt szint,és itt csak számolások vannak kettes körüli az átlagom.

Szerintetek nagy gond lenne ha leadnám félévkor a kémia faktot?



2015. jan. 3. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!