Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi Kőrösy József...

A Szegedi Kőrösy József középiskolába milyen nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Most fogok felvételizni és a Kőrösybe szeretnék járni. Akik oda járnak azokat milyen jegyekkel és felvételi pontszámmal vettek oda fel? És aki oda szeretett volna járni de nem vették fel az milyen tanuló volt? És esetleg tudna valaki mesélni az iskoláról,tanárokról? előre is köszönöm a válaszokat :-)

2015. jan. 4. 21:09
 1/3 anonim válasza:
engem fölvettek oda. Téged? :) Milyen szakra jelentkeztél?
2015. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na ez minket is érdekelne... követem.
2015. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kicsit megkésve, de hátha érdekel még valakit. Én harmadikos vagyok a Kőrösyben, nagyon jó iskola, nyelvi szakon vagyok, németen. Jók a tanárok és hihetetlen a közösség. De a közgazdaságtan olyan messze áll tőlem, hogy az valami hihetetlen. Tehát ha a marketing, a jog és az egyéb témák annyira nem érdekelnek nem hinném, hogy neked való a suli.:)

Bekerülni nem nehéz, bár én mindig is jó tanuló voltam. A központinál kicsit összeszeded magad, de nem egy nagy was is das:D

2016. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!