Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolával kapcsolatban telefon...

Iskolával kapcsolatban telefonáltam. De nem értettem pontosan a választ. (? )

Figyelt kérdés

ez volt az első kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

eztán telefonon felhívtam őket , de érdekes módon (CSAK!) a gyermekem nevét kérdezték , aztán valamit sugdolozta aztán azt mondták hogy akkor lehet hogy lehet , de már csak jövőre és jöjjenek be és megbeszéljük a részleteket. Akkor ez most nem értettem.



2015. jan. 9. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
ha nem válaszoltok akkor annyiszor fogom feltenni ezt a választ.
2015. jan. 9. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyereked már szakmát végzett felnőtt ember, miért te hívogatod az iskolát? Ha meg azt mondták menjetek be, akkor menjetek be. Vissza is kérdezhetsz, a titkárságon nem harapják le senki fejét.
2015. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
talán azért mert nem tudja , ő az ő kisfiam:)
2015. jan. 9. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A válaszuk pontosan az, hogy menjetek be. Leginkább a fiad, mivel már felnőtt.
2015. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!