Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól értettem, hogy magamnak...

Jól értettem, hogy magamnak kell gyakorlati helyet keresni?

Figyelt kérdés
A pénzügyi-számviteli ügyintéző+mérlegképes könyvelő OKJ-n gondolkodok. És egy helyen olvastam, hogy magamnak kell helyet keresni, de mi van akkor, ha nem találok vagy sehova se akarnak felvenni?

2015. jan. 21. 20:53
 1/1 anonim válasza:

Ez iskolától is függ. Én jártam olyan intézménybe is, ahol azt mondták, hogy vagy keressek magamnak gyakorlati helyet, vagy ha nem találok, akkor ők küldenek ki valamelyik, az iskolával szerződésben lévő intézménybe. Viszont jártam olyan suliba is, ahol közölték, hogy nem tudnak gyakorlati helyet biztosítani, ezt intézze mindenki magának.

Szóval az aktuális sulit kérdezd meg erről, hogy tudnak-e neked gyakorlati helyszínt biztosítani, vannak-e szerződésben valamilyen intézménnyel, vagy ez a feladat rád fog hárulni.

2015. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!