Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet találni olyan munkát,...

Lehet találni olyan munkát, ahol csak heti 1 napot kell dolgozni (egyetem mellett)?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valami minimális pénzre,de ahogy nézem az órarendem,csak heti 1 nap lenne,amikor tudnék is dolgozni,mert amúgy legalább 4ig suliba vagyok mindenig,utána meg nehéz bárhova is elmenni dolgozni szerintem. Még arra gondoltam,hogy kéthetente hétvégén is dolgoznék,de ezt se tudom hogy lehetne megoldani (azért kéthetente,mert valamikor haza is szeretnék járni). Valakinek van tippje,vagy tapasztalata ilyen esetre? (Ösztöndíjat nem fogok kapni,mivel most leszek msc-n első éves és amúgy se szoktak sokat adni,ha kapnék is).

2014. júl. 12. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos szerintem nincs az a valós (tehát nem ilyen kamu mlm meg mittomén) ahol ennyire rugalmasak tudnának lenni.
2014. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kizárt
2014. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisebb infós cégeknél szoktak keresni bedolgozós embereket, de rugalmas munkaidőre szerintem a legjobb megoldás a tanítás. Idegennyelveket, illetve matekot bármikor taníthatsz középsulisoknak vagy csoporttársaknak, ráadásul egész jónak mondható a pénz is, 3-5 ezer forintot simán el lehet kérni 90 percért (ha mondjuk analízis 87-et is vállalsz, akkor nyilván többet is).
2014. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen heti min. 20 órát kérnek. Esetleg alkalmi munkákat be tudsz vállalni, de állandót semmiképp.
2014. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,nekem se jutott semmi jobb az eszembe. A tanítás nem rossz ötlet,gondolkoztam is rajta,de azzal meg az a bajom,hogy matek-fizika magántanárból dunát lehet rekeszteni,így abban se látok sok esélyt,de egy próbát megér. Még esténként érnék rá ugye 2-3 órákra,de akkor meg tényleg hulla lennék,mellesleg ilyen munkáról se tudok,ahol este kéne dolgozni pár órát.

Azért ha valakinek van még ötlete/tapasztalata, akkor írjon.

2014. júl. 12. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
heti 20 órát szoktak kérni legalább, de ez szerintem simán teljesíthető. péntek-szombat 10-10 óra, és a vasárnap pihinap
2014. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem szívesen,de fel kell áldoznom a szombatomat is. Nem az zavar,hogy nem tudok pihenni,hanem hogy előre láthatóan rengeteg beadandóm lesz,meg sokat is kell majd tanulnom. Azért keresek majd valami ilyesmit,amit két nap alatt le lehet nyomni,de erre se látok sokkal több esélyt,az a baj.
2014. júl. 13. 17:54
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom milyen szintű munkákat vállalnál el, de pl. árufeltöltő/pénztáros hétvégén és/vagy éjszaka majdnem egy ezrest fizet óránként (Teszkó legalábbis:). Nem egy leányálom, de a semminél több és a szükség nagy úr tud lenni. Sok sikert! :)
2014. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Simán, de ötöt bent kell lenni. A legtöbb magyar állás is ilyen, és a legtöbb angol is, ezért szeretik a lusta magyar szarok a lusta szar angliát, csak az jobban fizet.
2014. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ismerősöm egyetem lehhet 8 órába dogozott,, meny 4 be
2014. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!