Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus-ösztöndíj mellett el...

Erasmus-ösztöndíj mellett el kell menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Még csak gimnazista vagyok, éppen felsőoktatási felvételi előtt állok. Mérlegeltem, és arra jutottam, hogy érdemesebb lenne hazai felsőoktatási intézményben továbbtanulnom, de szeretnék majd fél évet eltölteni valamelyik EU-s országban (főleg Ausztria és Németország érdekel). Ha sikeresen pályázom Erasmus-ösztöndíjra, akkor az minden kiadást fedez vagy el kell menni mellette dolgozni, hogy azalatt a fél év alatt meg tudjak élni?

2014. nov. 2. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, hogy akárhova mész, kelleni fog mellé valamennyi kiegészítés. Vagy család, vagy munka, vagy tanulmányi ösztöndíj az egyetemedtől. De ha nagyon nagyon szűkösen beosztod a pénzed, keresel egy nagyon olcsó szállást, és nem nagyon utazgatsz, akkor ki lehet belőle jönni. De ha így teszel, ahogy utóbb felvázoltam, ekkor nem nagyon van értelme kimenni Erasmusra.
2014. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!