Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mik azok a KV és CV vizsgák? (jogra járok)

2008. aug. 21. 11:41  Privát üzenet  

A válasz

A CV vizsgát azok tehetik le, akik egy korábbi félévben a kollokviumhoz kapcsolódó előadást végigjárták, és az aláírást megszerezték.

A KV vizsga pedig tudomásom szerint képességvizsgát jelent.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. aug. 25. 13:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm :)

# 2/2Időpont 2008. aug. 26. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha hatosztályos gimnáziumba járok, és jövőre kilencedikes leszek, de el fogunk költözni, ugyanúgy kell felvételiznem oda, ahova menni akarok? Mehetek attól sima négyosztályosba?
Orvosira járok! El tudtatok költözni otthonról az egyetem évei alatt albérletbe? Vagy szüleiteknél laktok?
Az ELTE IK-ra járok, október 31 az szünet lesz vagy sem? A honlapon azt írják, a szünet november 2-5-ig tart.
Párhuzamos képzés. Hogy járok legjobban?
Posztgraduális képzésre járok. Januárban lesznek az utolsó vizsgák, és január végére vagyok kiírva. Belevágjak az utolsó félévbe, vagy halasszak?
Most fősulira járok egy 2 éves szakra, de sajna csúsztam 1 évet az egyik tantárgyból,2. év végén h. lesznek a vizsgák, letudok a többiből ettől függetlenűl vizsgázni ?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!