Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium (Bp....

Eötvös József Gimnázium (Bp. ) vélemények?

Figyelt kérdés
Most felvételizek és arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek ez Eötvösről? Főleg azok akik odajárnak. Milyen a közösség, a tanárok, jó-e a hangulat? Előre köszi a válaszokat!

2015. jan. 25. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is most felvételizek, szintén az Eötvösbe. Hány pontot írtál?

Sok rokonom és ismerősöm jár/járt ide, mindegyik nagyon dicsérte. Nekem is álomsulim lett ennek köszönhetően, nekem nagyon tetszik. Tudtommal, ha valaki bekerül, Eötvösösnek lenni egy életérzés. A suliban majdnem mindenki ismer mindenkit (ami egy gimiben azért elég ritka), és mindenki kedves mindenkivel. A tanárok segítőkészek, de sokat követelnek. Olyan hangulat, mint az Eötvösben van, annak nincs párja. :) Amikor voltam nyílt napon, a most kilencedikeseknél egy magyar órán, óra után mindenki kedves volt. Odajöttek hozzám, megkérdezték milyen volt az óra, jók voltak-e, tetszett-e a suli/az óra, mit írok elsőnek stb. Szóval nekem nagyon tetszik :)

2015. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia:) én is hallottam róla jót és rosszat is, járnak oda ismerőseim, csak nkm más is elég szimpatikus ezért nem tudok dönteni. én 85 pontot írtam, matek jobban sikerült, és ezért a C(matek) osztályba szeretnék főleg jelentezni.

Te mennyit írtál? Hova szeretnél menni?

2015. jan. 25. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sokan mondják, hogy csak az Eötvös :) Melyik suli tetszett még?

Én olyan 75-80at írtam, jobbra számítottam. Remélem behívnak szóbelire ezekkel a pontokkal... Elsőnek az Eötvöst írom, és a humán tagozatot.

2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, tényleg jó odajárni. Megvan az "életérzés" is. Nincs feszültség az évfolyamok, osztályok közt, versenyezni lehet, de nem kötelező. Segítőkész mindenki. Már csak az Eötvös-Napokért is megérte felvételizni. :)

Sok sikert!

2015. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tetszik még nagyon a Madách, beírom a Városmajorit is. Köszi nagyon:) Hallottam olyat is, hogy versenyistálló, de akkor ezek szerint ez nem igaz:)
2015. jan. 25. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Minden ilyen iskolára ezt mondják, mert sok olyan gyerek jelentkezik ezekbe, aki igenis szeret versenyezni. Csak ha akarsz.
2015. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jólvan nagyon köszi a válaszokat:)
2015. jan. 25. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is beírom a Madáchot. Aztán a Veres Pálnét és a Berzsenyit. De első csakis az Eötvös :)

Szerintem sem versenyistálló. Erősen kell tanulni, meg minden, de nem a verseny miatt, hanem azért, hogy sikeresen leérettségizz :)

2015. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen a Veres Pálnét én is:) a Berzsenyit nem igazán ismerem. De biztos az is jó:)
2015. jan. 25. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Tavaly 80 ponttol hivtak be! Engem sajnos nem pedig en is nagyon sok jot hallottam, de sajnos csak 75pontot irtam:( szval nekem az alomsuli csak alom marad! Viszont nektek nagyonnagyon sok sikert! Szurkolok 😊
2015. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!