Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező szak a debrecen...

Programtervező szak a debreceni egyetemen vagy Szeged?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék programtervező informatikusnak tanulni. Budapestre nem szeretnék menni. Ami szimpatikus az Debrecen és Szeged. Melyiket ajánljátok?


Debrecenhez közelebb lakom jóval közelebb. Szeretnék kolis lenni. Tudom, hogy ez a szak tele van matekkal, de azt hallottam, hogy Debrecenben főleg. Ez igaz? Mennyire korszerű a kar? Van egyetemi élet? Később ha sikerülne elvégezni melyik diplomával érnék többet?



2015. jan. 26. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, nálunk mik vannak:

[link]

2015. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
65%
Debrecenbe a PTI-t nem ajánlom inkább Szeged
2015. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Na, ilyen idióta, üres válaszokat vártál, mint a #12-es mókuskáé? Jól érvel a kisgyerek...(-

Ha ez alapján döntesz, akkor meg is érdemled.

A nyílt napokon te kerülted ki az ottani diákokat, vagy ők kerültek el téged, hogy nem tudtál tőlük/róluk informálódni?

2015. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom az én hibám, de nem készültem fel jól. Annyi információ, jön oda mindenki hozzád és nem tudtam mit kérdezzek.
2015. okt. 18. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!