Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunba be van írva a jegy...

Neptunba be van írva a jegy és az aláírás vs index?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy Neptunba bent van az aláírás és a jegy is !!!, de a(z) tanulmányi füzetem/indexem épp sose volt nálam és abba csak egy két tárgyam van.

Igaz, hogy ebben az esetben, ha így adom le a TO-nak, akkor nem fogadják el azokat a tantárgyaimat és olyan mintha nem is teljesítettem volna , hiába van bent a Neptunban?



2015. febr. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ezt a TO-tól megkérdezni, mivel nálunk teljesen más rendszer van. A győri egyetemen az én kezembe sosem volt az index. Mindent a neptunon intézünk. Az indexet akkor adja ki a TO. mikor a diplomát. És abba már minden benne van.
2015. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Istenem de jó dolgotok van, irigyellek :D

DE-n hurcolászni kell és rohangálni mindenki után... kell mint púp a hátra, pláne hogy nem is a közelben lakok...

2015. febr. 10. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Milyen kar (esetleg szak)? Pl. TTK-n úgy tudom nem nézik, csak dísznek van kb. és leadni sem kell a TO-n, ÁOK-n meg mindent be kell íratni és visszavinni.

Olyat nem csinálhatnak, hogy nem fogadják el a tárgyakat, ha bent van a jegy neptun-ban, főleg, hogy 2011 óta a neptun számít hivatalos okiratnak, nem az index.

2015. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaja áok

utána néztem de nem találok semmi szabályzatot, hogy így is leadhatom, vagy sem.

2015. febr. 11. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Míg nem íratod be, a TO nem fogja tőled átvenni és szerintem késedelmi díjat is kiírhatnak, ha nem adod le. (Hivatalosan 3 nappal az utolsó vizsga után kellene, azt nem szokták szigorúan venni, viszont ha sokat késel, már lehetséges hogy fizetni kell az eltelt idővel arányosan.)
2015. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!